Meble młodzieżowe Universe

( ilość produktów: 9 )

Białe meble dziecięce i młodzieżowe Universe z obrzeżami w kolorze dębu sonoma to idealna propozycja do pokoju dziecka i nastolatka. Prosta i nieskomplikowana budowa oraz uniwersalna kolorystyka, doskonale wpisuje się w aranżację pokoju chłopca bądź dziewczynki. Cechą charakterystyczną brył Universe są wyjątkowe uchwyty w kształcie lin marynarskich. 

  białe meble do pokoju dziecka i nastolatka z ozdobnymi uchwytami

  Białe meble do pokoju dziecka i nastolatka 

  Universe to meble uniwersalne zarówno pod względem kolorystycznym, jak i pod względem wzornictwa. Sprawdzą się zarówno w pokoju dziecka, jak i nastolatka. Pasować będą do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Pięknie będą prezentować się zarówno w  pokoju dziewczęcym na tle różowych ścian, jak również w pokoju chłopca w ostrzejszych kolorach. 

  Meble młodzieżowe i dziecięce Universe to bryły z białymi frontami i korpusami oraz obrzeżami w kolorze dąb sonoma. Posiadają charakterystyczne, dekoracyjne uchwyty w kształcie lin marynarskich. Stanowią one praktyczną ozdobę frontów oraz szuflad. 

  Meble młodzieżowe i meble dla dzieci 

  Kolekcja mebli Universe to bryły wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. Obrzeża mebli wykończono okleiną ABS. 

  Na serię mebli Universe składają się bryły typowe dla pomieszczeń dziecięcych i młodzieżowych. Z ich pomocą stworzysz funkcjonalny pokój dla Twojego dziecka, w którym znajdą się wszystkie z potrzebnych mu stref. 

  komoda z szufladami

  Kompleksowa kolekcja mebli 

  Jeśli chodzi o miejsce do snu to stworzysz je z pomocą łóżka 90x200 cm Universe oraz szafki nocnej z dwiema szufladami

  W pokoju każdego dziecka czy nastolatka nie może zabraknąć mebli do przechowywania ubrań. Tę funkcję doskonale spełni dwudrzwiowa oraz trzydrzwiowa szafa z drążkiem, półkami i szufladą. Szafy te będą idealnym miejscem do przechowywania ubrań zarówno tych wiszących, jak i poskładanych. Rolę przechowywania np. bielizny doskonale spełni komoda z trzema szufladami

  Pokój każdego dziecka i nastolatka powinien posiadać również strefę do nauki i pracy. W tej koniecznie musi znaleźć się biurko z szufladami Universe. Jeśli chodzi natomiast o przechowywanie książek i eksponowanie dekoracji to doskonale sprawdzi się w tym celu regał otwarty z półkami i szufladą

  pixel