Meble młodzieżowe Overland

( ilość produktów: 17 )

białe meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Kolekcja mebli Overland to seria dedykowana pokojom dziecięcym i młodzieżowym. Z pomocą brył Overland kompleksowo urządzisz pokój swojego dziecka i nastolatka. Meble Overland występują w trzech opcjach kolorystycznych do wyboru: białej, biało-szarej oraz w wybarwieniu biały+dąb sonoma. Dzięki temu meble Overland będzie można dopasować indywidualnie dla każdej aranżacji. Meble te będą pasować zarówno do pokoju kilkuletniej dziewczynki, jak również pokoju nastoletniego chłopca.

  białe meble dziecięce i i młodzieżowe

  Białe meble młodzieżowe 

  Overland to meble młodzieżowe w kolorze białym lub meble młodzieżowe w kolorze białym ze wstawkami w kolorze szarym lub dębu sonoma. 

  W przypadku wersji w kolorze wyłącznie białym, białe są zarówno fronty, jak i korpusy mebli. Jeśli chodzi natomiast o dwie pozostałe wersje kolorystyczne, to są ich fronty mają matowy biały kolor. Korpusy są natomiast w kolorze szarym lub dębu sonoma.  

  Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

  Serię mebli Overland tworzą bryły niezbędne w każdym pokoju dziecka czy nastolatka. Dzięki nim stworzysz każdą z potrzebnych w pokoju dziecka stref. 

  Stolik nocny dla dziecka

  Szafka nocna Overland pozwoli uzupełnić strefę snu i odpoczynku. Dzięki niej Twoje dziecko będzie mogło odłożyć przedmioty używane bezpośrednio przed snem oraz zaraz po przebudzeniu i mieć je w zasięgu ręki. 

  Szafy dziecięce i młodzieżowe

  Jeśli chodzi natomiast od strefę przechowywania, to rolę tę spełnią trzydrzwiowa szafa młodzieżowa z drążkiem i półkami oraz dwudrzwiowa szafa z drążkiem i półkami. Meble te pozwolą Ci na przechowywanie zarówno ubrań wiszących, jak i poskładanych. 

  Młodzieżowa komoda

  Komoda z 4 szufladami będzie dobrym miejscem do przechowywanie bielizny oraz innych drobnych części garderoby. 

  białe meble z biurkiem i szafą

  Dziecięce biurko i regał 

  W żadnym pokoju dziecięcym i młodzieżowym nie obejdzie się bez strefy do nauki i pracy. Tę stworzysz z pomocą biurka z szafką i szufladą oraz półką na klawiaturę. Regał z szufladami oraz półkami otwartymi i zamkniętymi będzie nie tylko dobrym miejscem do eksponowania tego, czym można się pochwalić, ale również przechowywania dokumentów i i innych przedmiotów. 

  Wykonanie wysokiej jakości 

  Prezentowana kolekcja mebli dziecięcych i młodzieżowych Overland to meble wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korpusy i fronty powstały z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Obrzeża brył wykończono okleiną ABS. 

  Szafy z kolekcji Overland otwierają się tradycyjnie. Meble posiadają uchwyty w srebrny kolorze wykonane z PCV. 

  pixel