Meble z lamelami Audrey

( ilość produktów: 5 )

Meble z lamelami Audrey to jedna z naszych bestsellerowych kolekcji. Za co pokochali ją nasi Klienci? Ich serca podbiły szczególnie modne w tym czasie lamele, które zdobią nie tylko fronty mebli, ale i boki stolika wchodzącego w skład kolekcji. I choć kolekcja jest dedykowana salonowi, sprawdzi się również w pokoju młodzieżowym. 

meble z lamelami dąb artisan i czarny mat

Nowoczesne meble z lamelami dąb artisan

Audrey to nowoczesne meble z lamelami. Meble Audrey sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych pomieszczeniach, ale również we wnętrzach loftowych. Przemawia za tym przede wszystkim ich loftowa kolorystyka: lamele w kolorze dąb artisan oraz elementy w kolorze czarny mat. Audrey to meble, które posiadają znacznie więcej zalet. Jakich? O tym przeczytasz niżej. 

 

   

  komoda z lamelami dąb artisan i czarny mat

  Komody, szafki RTV i stolik z lamelami

  Kolekcja Audrey to meble systemowe. W skład kolekcji wchodzą szafka RTV dostępna w dwóch rozmiarach, komoda trzydrzwiowa z lamelami, czterodrzwiowa komoda z lamelami, stolik kawowy i szafka wisząca.

  Dzięki temu, że kolekcja Audrey to meble systemowe, możesz wybrać spośród nich pojedyncze bryły, wedle Twoich potrzeb. Możesz też samodzielnie skomponować swój autorski zestaw mebli z lamelami do salonu, wybierając tylko interesujące Cię bryły i tworząc w ten sposób spójną przestrzeń.

  Nowoczesna szafka rtv z lamelami

  Szafka RTV Audrey z lamelami występuje w dwóch rozmiarach. Pierwsza z wersji mierzy 150 cm szerokości, a druga - 200 cm szerokości. Mniejsza z nich posiada dwie jednodrzwiowe półki, wnękę i półkę umieszczoną za klapą. Większa, mierząca 200 cm szerokości, posiada natomiast dwie jednodrzwiowe szafki, dwie otwarte półki oraz dwie półki znajdujące się za uchylną klapą.

  Komoda z lamelami czterodrzwiowa lub z trzema frontami

  Na kolekcję Audrey składają się również dwa rodzaje komód. Pierwsza z nich to komoda o szerokości 135 cm, a druga o szerokości 180 cm. Mniejsza z komód jest meblem trzydrzwiowym, a większa posiada cztery fronty oraz dwie otwarte półki. Komody Audrey mogą służyć również jako komody RTV, a więc jako mebel pod telewizor.

  Szafka wisząca i stolik z lamelami

  Dwa pozostałe meble z kolekcji Audrey to wisząca szafka zdobiona lamelem oraz stolik kawowy z lamelami i półką podblatową. Szafka wisząca Audrey posiada przeszklenie, dzięki czemu będzie dobrym miejscem do eksponowania ozdób i dekoracji. Wewnątrz szafki znajdują się bowiem półki szklane oraz wykonane z płyty meblowej w kolorze dąb artisan.

  Stolik kawowy Audrey posiada frezowane boki ozdobione lamelami. Pod blatem głównym ławy kawowej Audrey znajduje się natomiast praktyczna półka.

  Meble z lamelami wysokiej jakości

  Meble z lamelami Audrey to kolekcja w kolorystyce dąb artisan+czarny mat. Taka kolorystyka doskonale wpisuje się w nowoczesny styl aranżacji wnętrz oraz w styl loftowy.

  Meble te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korpusy wykonano z płyty meblowej laminowanej, a fronty z płyty MDF pokrytej laminatem.

  Bryły wchodzące w skład kolekcji posiadają system bezuchwytowy, a więc nie posiadają tradycyjnych uchwytów. Fronty, a więc drzwiczki mebli otwierają się za pomocą systemu push to open ("naciśnij i otwórz").

  pixel