Belle

( ilość produktów: 12 )

Białe meble na wysokich, drewnianych nogach Belle sprawdzą się zarówno w salonie, jak i pokoju młodzieżowym. Będą prezentować się wspaniale zarówno we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich jak i tych klasycznych. Duży wybór brył wchodzących w skład kolekcji Belle sprawia, że odnajdą się w niemal każdym pomieszczeniu w Twoim domu czy mieszkaniu. Ponadczasowe połączenie kolorystyczne to uniwersalna kompozycja barw, która dopasuje się do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, a w zależności od dodatków nabierze oryginalnego charakteru.

  Białe meble dla nastoletniej dziewczyny 

  Białe meble na wysokich drewnianych nóżkach Belle sprawdzą się doskonale w pokoju niejednej nastolatki. System Belle obejmuje bowiem wszystkie bryły niezbędne do umeblowania pokoju studentki czy uczennicy: biurko z szufladami, szafę na ubrania, regały na książki oraz wygodne łóżko o szerokości 120 cm. 

  Białe meble do salonu 

  Meble Belle doskonale sprawdzą się również w salonie. W pokoju dziennym swoje zadanie spełni biała szafka rtv, która będzie idealną podstawą dla Twojego telewizora. Dobrze będzie wyglądać w jej towarzystwie wisząca półka na drobiazgi  i ozdoby.

  Świetnym i funkcjonalnym dodatkiem będzie w salonie także biała komoda z szufladami i zamykaną półką Belle. Do eksponowania porcelany, ozdób i dekoracji świetnie nada się witryna z przeszkleniem Belle. 

  pixel