Meble łazienkowe Elencare

( ilość produktów: 10 )

czarne meble do łazienki w stylu loftowym

Kolekcja mebli łazienkowych Elencare to wiszące szafki łazienkowe o nowoczesnym designie. Seria Elencare obejmuje szafki pod umywalki oraz słupki łazienkowe w 3 opcjach kolorystycznych do wyboru. Charakteryzuje się lekkością brył przy zachowaniu maksymalnej pojemności szuflad. Bezuchwytowe fronty z frezem sprawdzają się w każdym wnętrzu, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym. Meble łazienkowe Elencare przypadną do gustu szczególnie miłośnikom minimalistycznego wyglądu oraz ergonomii użytkowania. 

  jasne meble łazienkowe w połysku

  Wiszące szafki łazienkowe

  Elencare jest serią podwieszanych mebli łazienkowych. Na kolekcję składają się subtelne, lekkie, podwieszane szafki łazienkowe. Dużym atutem mebli wiszących jest to, że dzięki nim, łatwo jest utrzymać czystość i zachować porządek w pomieszczeniu. 

  Nowoczesne meble łazienkowe w 3 kolorach 

  Prezentowana kolekcja Elencare to meble do łazienki w trzech opcjach kolorystycznych do wyboru. Pierwszy z wariantów kolorystycznych to meble łazienkowe Elencare w białym połysku. Wykonano je z płyty lakierowanej na wysoki połysk w kolorze białym, który idealnie komponuje się z klasycznym odcieniem białej ceramiki łazienkowej. 

  Drugi wariant kolorystyczny to lakierowane meble łazienkowe w kolorze krzemowym wykonane również z płyty lakierowanej na wysoki połysk. Kolor krzemowej szarości doskonale łączy się z wieloma odcieniami płytek łazienkowych. 

  Ostatnia opcja kolorystyczna mebli łazienkowych Elencare to połączenie dębu halifax i matowej czerni. Szafki i słupki łazienkowe w takim zestawieniu kolorystycznym doskonale sprawdzą się we wnętrzach loftowych. 

  Każdy z trzech wariantów kolorystycznych mebli Elencare jest modny i każdy z nich będzie prezentował się wspaniale w nowoczesnej łazience. 

  szafka łazienkowa w białym połysku

  Słupki łazienkowe i szafki pod umywalki 

  Na serię nowoczesnych mebli łazienkowych Elencare składają się wiszące słupki łazienkowe oraz wiszące szafki pod umywalki o szerokości 60 cm i 80 cm. Słupki łazienkowe to zamykane regały z półkami wewnątrz. Słupek łazienkowy Elencare będzie idealnym miejscem do przechowywania ręczników, środków czystości czy innych akcesoriów przydatnych w łazience. Szafka umywalkowa Elencare wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Doskonale sprawdzą się one jako schowek dla wszelkiego rodzaju drobiazgów, kosmetyków oraz przedmiotów używanych najczęściej w łazience. Kolekcję tworzą również gotowe zestawy mebli łazienkowych z umywalkami w komplecie

  Meble do łazienki z cichym domykiem

  Bryły z serii Elencare to meble z zawiasami z cichym domykiem. Nie posiadają tradycyjnych uchwytów. Otwieranie drzwi i szuflad ułatwiają frezowania wykonane we frontach mebli. Meble do łazienki Elencare wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć w Twojej łazience przez długie lata.  

  Meble łazienkowe Elencare są zmontowane fabrycznie co oznacza w praktyce, że nie trzeba ich składać, ale jedynie zamontować na ścianie.

  pixel