Meble kuchenne Mono

( ilość produktów: 7 )

biały zestaw mebli kuchennych z dodatkiem w kolorze drewna

Kolekcja mebli kuchennych Mono to bardzo funkcjonalne, ale i estetycznie wykonane meble kuchenne. Szafki górne w odcieniach drewna wizualnie ocieplą wnętrze i wprowadzą do kuchni przytulny klimat. Dolne szafki w szerokiej palecie barw, od bieli, przez szarość, aż po czerń, nadadzą im niepowtarzalny, wyjątkowy klimat. Meble kuchenne Mono doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich. 

  Personalizowane meble do kuchni 

  Seria mebli Mono to wiele różnorodnych brył dostosowanych do przechowywania naczyń, zastawy oraz produktów spożywczych. Co więcej, to meble personalizowane. Oznacza to, że decydując się na ich zakup, sam zdecydujesz o kolorystyce frontów dolnych i górnych. Dobierzesz również samodzielnie uchwyty i kolor korpusów. Dzięki szerokim możliwościom wyboru, Twój zestaw kuchenny będzie  niepowtarzalny.

  Meble na długie lata

  Prezentowany zestaw mebli kuchennych został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Fronty powstały z płyty MDF o grubości 18 mm. Korpus mebli wykonano natomiast z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Szuflady wchodzące w skład szafek kuchennych to szuflady typu metalbox z cichym domykiem. Szafki dolne otwierają się za pomocą podłużnych uchwytów, dedykowanych do frontów nowoczesnych, a szafki górne otwierają się poprzez naciśnięcie frontu (system push to open). 

  Kup zestaw lub pojedyncze bryły 

  W naszym internetowym sklepie meblowym możesz wybrać gotowe zestawy mebli kuchennych Mono lub skomponować swoją zabudowę kuchenną z pojedynczych brył. 

  Kolor frontów dolnych do wyboru:

  Kolor frontów górnych do wyboru:

  Uchwyty do wyboru:

  pixel