Kuchnia Infinity Fadome

( ilość produktów: 55 )

meble kuchenne biały połysk i kolor drewna

Kolekcja mebli kuchennych Infinity to meble, które spodobają się szczególnie miłośnikom wnętrz skandynawskich i nowoczesnych. Biel i szarość frontów przełamują i ocieplają wizualnie wstawki w odcieniach drewna. 

  meble kuchenne szary mat i dąb artisan

  Kilka opcji kolorystycznych 

  Infinity to personalizowane meble kuchenne. Oznacza to, że decydując się na ich zakup masz m.in. możliwość wyboru szczegółowej kolorystyki szafek. Korpusy mebli Infinity występują w trzech kolorach do wyboru: dąb sonoma, sosna andersen oraz dąb artisan. Kolor frontów dolnych możesz wybrać spośród 3 następujących: latte połysk+wood, szary mat+ dąb artisan oraz biały+dąb artisan. Kolor frontów górnych wybierzesz natomiast spośród następujących: szary mat, biały połysk i latte połysk. Dzięki temu, Twoja kuchnia, mimo, że składająca się z mebli modułowych, może mieć niepowtarzalny, wręcz unikatowy wygląd. 

  Szafki kuchenne wiszące i stojące

  Na kolekcję Infinity składają się szafki dolne i górne. Meble te są przystosowane do sprzętów AGD. Bryły są pojemne i posiadają funkcjonalne rozwiązania. 

  Wysoka jakość wykonania

  Infinity to wysokiej jakości meble kuchenne. Fronty szafek wykonano z płyty MDF o grubości 16 mm. Korpusy mebli wykonano natomiast z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Szafki są wyposażone w zawiasy z cichym domykiem. Posiadają też regulowane nóżki do szafek dolnych. Szuflady wchodzące w skład szafek to szuflady metalbox z cichym domykiem. Szafki uchylane są wyposażone w siłownik gazowy, który gwarantuje ciche otwieranie szafek. Praktyczną ozdobę frontów stanowią podłużne, metalowe uchwyty. 

  pixel