Kuchnia Aspen

( ilość produktów: 43 )

meble kuchenne w białym połysku

Kolekcja mebli kuchennych Aspen idealnie pasuje do nowoczesnych przestrzeni. Meble te, z uwagi na uniwersalną, jasną kolorystykę, są doskonałą bazą do dekorowania. 

  meble kuchenne szary połysk

  Meble kuchenne w białym i szarym połysku

  Wizytówkę kolekcji Aspen stanowią białe meble kuchenne w połysku. Równie atrakcyjnie prezentują się fronty kuchenne Aspen w szarym połysku. Białe fronty w połysku odświeżą i wizualnie powiększą wnętrze kuchni. Szafki w szarym połysku będą natomiast wyglądać bardzo nowocześnie, a zarazem ponadczasowo. 

  Nowoczesne meble kuchenne

  Aspen to nowoczesne meble kuchenne, pozbawione tradycyjnych uchwytów. Zastępują je subtelne frezowania wykonane we frontach mebli. Ułatwiają one otwieranie i zamykanie szafek. 

  nowoczesne meble kuchenne w szarym połysku

  Szafki wiszące i stojące 

  Na kolekcję mebli kuchennych Aspen składają się szafki wiszące i stojące o różnej wielkości oraz fronty do zabudowy sprzętów AGD oraz elementy wykończeniowe, takie jak na przykład blaty. Kuchnia Aspen jest więc nie tylko praktyczną, ale również wysokiej jakości kolekcją mebli kuchennych. Co ważne, możesz skorzystać z gotowych zestawów dostępnych w naszym internetowym salonie meblowym lub wybrać pojedyncze szafki i stworzyć swój indywidualny zestaw, dopasowany do Twoich potrzeb metrażowych oraz upodobań. 

  Solidne meble kuchenne na lata 

  Gwarantem trwałości mebli kuchennych Aspen jest wysoka jakość wykonania oraz wysokogatunkowe materiały wykorzystane do produkcji tych brył. Fronty mebli Aspen powstały z lakierowanej płyty MDF o grubości 18 mm, a korpusy z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Wszystkie drzwiczki wyposażono w zawiasy z cichym domykiem. Szuflady wchodzące w skład systemu Aspen posiadają pełen wysuw oraz dociąg. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

  pixel