Poduszki na zagłówek łóżka

( ilość produktów: 8 )

Poduszki na drewniany zagłówek łóżka to nie tylko element dekoracyjny Twojej sypialni, ale również niezwykle praktyczny dodatek, bardzo wygodny w użytkowaniu. Poduszki oparciowe zostały stworzone z myślą o podniesieniu wygody i komfortu podczas korzystania z drewnianych zagłówków łóżka. Ponadto pięknie zdobią wnętrza. W ciągu dnia można je ułożyć na łóżku, dzięki czemu cała kompozycja posłania prezentuje się nowocześnie i przytulnie. Na noc można je zdjąć, aby ustąpiły miejsca typowym poduszkom do spania. Co ważne, poduszki na zagłówek łóżka są na tyle duże, aby wygodnie mogło z nich korzystać jednocześnie nawet kilka osób. 

  jasnoszara poduszka na zagłówek łóżka

  Poduchy na drewniane zagłówki łóżka 

  Prezentowane poduszki to akcesoria dzienne, przeznaczone głównie do korzystania z nich w ciągu dnia. Poduszki na drewniany zagłówek łóżka sprawdzą się doskonale podczas czytania książek czy oglądania telewizji. Będą więc stanowić bardzo wygodną podporę dla pleców podczas siedzenia, ale sprawdzą się również podczas leżenia. 

  Poduszki pikowane i gładkie

  Wśród dostępnych w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl poduch znajdziesz poduchy pikowane z ozdobnymi guzikami, jak również poduchy gładkie. Zarówno poduszki pikowane, jak i gładkie, zostały wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku materiału welwetowego, który dodatkowo umili wypoczynek. Wkład poduszek na ramę łóżka został wypełniony  tzw. sztucznym puchem, czyli kulkami silikonowymi. Dzięki takiemu wypełnieniu, poduszki nie odkształcają się i długo zachowują pierwotny wygląd.

  pikowana poduszka z kieszonką na drewniany zagłówek łóżka

  Lekkie i praktyczne poduchy

  Poduszki na drewniany zagłówek łóżka są lekkie, łatwo jest więc zmieniać ich położenie. Można ułożyć je tak, aby stały się zarówno wsparciem podczas siedzenia, jak również w wygodną poduszką do leżenia. To sprawia, że są one praktycznym dodatkiem i potrafią zagwarantować większy komfort niż tradycyjne łóżko tapicerowane z wysokim zagłówkiem.

  Poduszki na zagłówek łóżka z kieszonkami

  Poduszki dzienne zostały wyposażone w wygodne i praktyczne kieszonki doszyte z boku. Kieszonki mogą służyć jako schowek dla telefonu czy pilota do telewizora lub innych drobiazgów. 

  Poduszki w różnych rozmiarach 

  Poduszki relaksacyjne na zagłówek łóżka są dostępne w naszym internetowym salonie meblowym Resmar.pl w różnych rozmiarach (możliwość dopasowania szerokości poduszki do wielkości łóżka) oraz w kilku modnych kolorach. Dzięki nim, łóżka sypialniane staną się jeszcze bardziej wygodnym miejscem do wypoczynku. Będą mogły być również efektywnie wykorzystywane w ciągu dnia. 

  pixel