Meble William

( ilość produktów: 4 )

meble do salonu w stylu skandynawskim

Kolekcja mebli William na wysokich drewnianych nóżkach to nowoczesne meble do salonu w stylu skandynawskim. 

  zielone meble do salonu na drewnianych nóżkach

  Skandynawskie meble do wielu pomieszczeń

  Na serię mebli William składają się m.in. dwa rodzaje komód: komoda z 4 szufladami 107 cm oraz komoda z półkami i szufladami 160 cm. Kolekcję tworzą również szafka RTV z wnęką i szufladami oraz otwarty regał z półkami 60 cm. W ramach serii William dostępne są również dwa gotowe komplety mebli na wysokich nóżkach. Bryły William idealnie sprawdzą się nie tylko w salonie, ale będą również świetnym wyposażeniem wnętrz takich jak sypialnia czy pokój młodzieżowy. 

  Trzy wersje kolorystyczne mebli

  Skandynawskie meble William dostępne są w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Pierwsza z wersji kolorystycznych jest połączeniem frontów w kolorze złotego dębu oraz dodatków w kolorze białym. Druga z opcji to połączenie szarych frontów z bielą i kolorem drewna. Trzecia wersja kolorystyczna, najbardziej nowoczesna, łączy jasny wiosenny odcień zieleni, biel i odcień złotego dębu. 

  szare meble w stylu skandynawskim do salonu

  Meble na wysokich nóżkach

  William to skandynawskie meble na wysokich, drewnianych nóżkach. Nogi zostały wykonane z litego drewna dębowego i wykończone bezbarwnym lakierem. Nóżki są więc solidne i bardzo praktyczne, ponieważ pozwalają na wygodne i dokładne sprzątanie pod i w okolicy mebla. 

  Nowoczesne i praktyczne meble 

  William to meble niezwykle nowoczesne. Bryły są wyposażone w funkcjonalne i praktyczne rozwiązania oraz schowki w postaci szuflad, półek otwartych i szafek z półkami. Szuflady i fronty szafek otwierają się za pomocą systemu "push to open". Aby je otworzyć, wystarczy delikatnie nacisnąć front szuflady lub szafki. W szufladach zastosowano niewidoczne prowadnice montowane pod spodem. Nogi zamocowano natomiast za pomocą metalowych gniazd przykręcanych śrubami do wieńca dolnego. Półki w meblach William zawieszono na haczykach z możliwością regulowania wysokości ich zawieszenia. Meble William wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej, która jest materiałem trwałym i zapewni długoletnie użytkowanie. 

  pixel