Meble Tracja

( ilość produktów: 14 )

meble drewniane do sypialni

Meble z kolekcji Tracja to drewniane meble sypialniane wykonane z litego drewna bukowego. Będą stanowić świetne wyposażenie wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych, a nawet loftowych

  drewniane meble do sypialni

  Meble sypialniane z drewna bukowego

  Na kolekcję składają się m.in. drewniane łóżka w pięciu różnych rozmiarach do wyboru, komody z trzema lub sześcioma szufladami z naturalnego drewna bukowego oraz szafki nocne z szufladami. Meble te dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych do wyboru. 

  Duży wybór łóżek 

  Jeśli chodzi o łóżka z kolekcji Tracja do wyboru są trzy rodzaje łóżek, z różnymi funkcjami każde: łóżka z szufladami na pościel, łóżka z podnoszonymi stelażami i pojemnikami na pościel oraz same łóżka (bez szuflad, bez stelaży i pojemników na pościel). Wszystkie łóżka Tracja posiadają lekko wyprofilowane, drewniane zagłówki. Łóżka są wyposażone również w masywne nogi drewniane. 

  Wykonanie i wykończenie drewnianych mebli 

  Na kolekcję Tracja składają się drewniane łóżka do sypialni, komody oraz szafki nocne. Meble z tej serii wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Meble powstały z litego drewna bukowego. Drewno zostało wykończono najpierw poprzez dwukrotne szlifowanie. Następnie drewno zostało pokryte bejcą w jednym z czterech kolorów do wyboru. Końcowym etapem wykończenia jest pokrycie drewna dwiema warstwami lakieru. 

  Drewno na mikrowczepy 

  Drewno użyte do produkcji mebli Tracja łączone jest na "mikrowczepy". Dzięki temu nie posiada skaz i sęków po stronie widocznej. Jest również bardziej wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci. Drewno na "mikrowczepy" wykazuje też lepsze właściwości mechaniczne niż drewno lite i nie wypacza się.

  Kolorystyka bejcy do wyboru

  Wszystkie meble z serii Tracja można kupić w naszym internetowym sklepie meblowym w czterech, atrakcyjnych opcjach kolorystycznych do wyboru. Możesz wybrać kolor brył spośród następujących: biel, palisander, buk naturalny i orzech. Między innymi właśnie z uwagi na duży wybór wybarwień, meble Tracja dopasujesz do niemal wszystkich stylów aranżacji wnętrz. 

  pixel