Meble Slavic z naturalnego drewna bukowego

( ilość produktów: 3 )

drewniane meble do sypialni w kolorze buku naturalnego

Kolekcja drewnianych mebli do sypialni Slavic to piękne i solidne łóżka oraz szafki nocne z drewna bukowego. Meble dostępne są w dwóch kolorach, a łóżka w 5 różnych rozmiarach do wyboru. 

  drewniane łóżo z drewna bukowego w

  Drewniane łóżka i szafki nocne 

  Kolekcję mebli Slavic tworzą łóżka z lekko wyprofilowanym zagłówkiem i szafki nocne z szufladami do sypialni. Drewniane łóżka Slavic to meble bardzo nowoczesne, a zarazem eleganckie.

  Łóżko z drewna bukowego Slavic składa się z ramy oraz lekko wyprofilowanego, drewnianego zagłówka. To właśnie drewniany zagłówek mebla stanowi jego główną ozdobę. Zagłówek ten połączony jest z ramą łóżka metalowymi wspornikami. To niestandardowe rozwiązanie w połączeniu z ukośnie ściętymi drewnianymi nóżkami podkreśla minimalistyczny charakter mebla. 

  Szafka nocna z szufladą i półką Slavic to drewniana szafka nocna na nóżkach składa się ona z szuflady i otwartej półki. Szuflada otwiera się za pomocą nawierconego we froncie otworu. Będzie świetnym miejscem na przechowywanie różnego rodzaju drobiazgów. Pod nią znajduje się praktyczna otwarta półka. Z tyłu półki została zamocowana listwa zapobiegająca spadaniu przedmiotów. Na środku listwy znajduje się natomiast otwór na przewód od ładowarki.

  drewniana

  Wykonanie mebli do sypialni Slavic

  Drewniane meble Slavic to meble wykonane z litego drewna bukowego. Drewno łączone jest za pomocą mikrowczepów i mocnych śrub. Drewno zostało dwukrotnie oszlifowane, następnie pokryte bejcą i na końcu dwukrotnie polakierowane. 

  Skandynawski styl i kolorystyka

  Meble do sypialni Slavic doskonale wpisują się w skandynawski styl aranżacji wnętrz, który kocha wszystko to, co naturalne. Naturalny jest nie tylko materiał, z którego wykonano bryły, ale również ich kolorystyka. 

  Do wyboru kolor i rozmiar 

  Meble sypialniane Slavic występują w dwóch wybarwieniach do wyboru. Pierwszy z wariantów kolorystycznych to naturalny odcień drewna bukowego. Drugą  z opcji kolorystycznych jest znacznie ciemniejszy kolor orzecha. 

  pixel