Meble młodzieżowe Plano

( ilość produktów: 10 )

Plano to kolekcja funkcjonalnych, a zarazem modnych mebli dziecięcych i młodzieżowych. Decydując się na te meble, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mieć w swoim pokoju wszystko, co będzie mu potrzebne. Mebel zostały wykonane w świetnie skomponowanej kolorystyce dębu nash w połączeniu z bielą i jasnym betonem. 

  Meble w modnej kolorystyce

  Meble Plano są połączeniem stonowanych barw: bieli, koloru drewna oraz szarości. Wyróżniają się subtelnym designem. Pozwoli on osiągnąć niesamowity efekt w pokoju dziecka. Takie połączenie kolorystyczne pozwoli osiągnąć przytulne wnętrze. 

  modne meble dla dziecka i nastolatka

  Meble dla dziecka i nastolatka

  Na kolekcję mebli Plano składają się bryły, dzięki którym kompleksowo urządzisz pokój dziecięcy i młodzieżowy. Łóżko młodzieżowe Plano posiada dwie szuflady z pełnym wysuwem i stelaż. Dzięki temu wyposażeniu łóżko jest bardzo wygodne i funkcjonalne. 

  Szafka nocna Plano to wyjątkowy mebel nie tylko do pokoju młodzieżowego! Doskonale wpasuje się również w aranżację pomieszczeń takich jak sypialni czy pokój dziecka. Szafka nocna Plano posiada szufladę z pełnym wysuwem i wnękę. Dzięki temu wyposażeniu szafka jest bardzo pojemna i funkcjonalna. 

  Komoda Plano jest wyposażona w trzy szuflady z pełnym wysuwem. Będzie dobrym miejscem do przechowywania drobniejszej części garderoby, takiej jak np. bielizna czy też innych przedmiotów. 

  Biurko Plano posiada szufladę oraz szafkę. Szuflada będzie dobrym miejscem na drobiazgi. W szafce zmieścisz książki i inne przedmioty potrzebne do nauki czy pracy. 

  Komoda Plano z szafką, szufladami i otwartymi półkami to bardzo ciekawa propozycja. Pozwoli Twojemu dziecku na przechowywanie oraz eksponowanie książek, ozdób i dekoracji. Podobną propozycję stanowi młodzieżowy regał z wnęką, szufladą i szafką. W skład kolekcji Plano wchodzi również otwarty regał z półkami. 

  W pokoju dziecka czy nastolatka nie może zabraknąć również szafy z drążkiem na wieszaki oraz półkami. Kolekcja Plano obejmuje dwudrzwiową szafę z drążkiem na wieszaki i półkami oraz większą trzydrzwiową szafę wyposażoną w dwa drążki na wieszaki, półki oraz szuflady. 

  pixel