Meble Secco z białym połyskiem

( ilość produktów: 9 )

  Meble do sypialni w białym połysku Secco są kwintesencją nowoczesności i minimalistycznego stylu. Bryły Secco charakteryzują się prostymi kształtami i frontami wykonanymi w połyskującej bieli. Biel w połączeniu z połyskiem wygląda bardzo efektywnie i pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia.

  Wysokie, wygodne nóżki

  Kolejnym charakterystycznym elementem mebli Secco są modne i dość wysokie nóżki, na których umieszczone są poszczególne bryły. Dodają one lekkości i nowoczesności do każdego zestawu. Dzięki nim nie będziesz mieć problemu ze sprzątaniem w okolicy mebli oraz bezpośrednio pod meblami. Zarówno mop, odkurzacz jak i robot sprzątający z łatwością dotrą do wszystkich zakamarków. 

  Połyskująca biel dodaje prostym bryłom oryginalnego charakteru, a metalizujące uchwyty podkreślają ich współczesny styl. Subtelna gra odbić na frontach i wieńcach górnych wygląda efektownie oraz powiększa optycznie pokój. Modne i praktyczne nóżki sprawiają, że meble prezentują się lekko, a wnętrze sprawia wrażenie bardziej przestrzennego.

  Nie tylko do sypialni

  Kolekcję Secco tworzą meble, które sprawdzą się nie tylko w sypialni, ale będą również doskonałym rozwiązaniem na przykład w salonie czy pokoju młodzieżowym. 

  Serię mebli Secco tworzą bowiem: szafa dwudrzwiowa z drążkiem na wieszaki i półkami, lustro, szafka nocna, szafka RTV, biurko i komoda w dwóch różnych rozmiarach. 

  Z pomocą mebli Secco stworzysz w swojej sypialni strefę z toaletką i lustrem, która będzie idealnym miejscem do pielęgnacji urody. Uporządkujesz również swoje ubrania. Będziesz mógł je umieścić w dwudrzwiowej szafie z drążkiem i półkami. Dodatkowe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów lub ubrań będzie stanowić komoda z szufladami z systemu Secco oraz szafka nocna z szufladą i wnęką. 

  Cechy charakterystyczne kolekcji mebli Secco: 

  • fronty wykonane w połyskującej bieli

  • modne smukłe nóżki o wysokości 12 cm

  • meble dopasowane do salonu, pokoju młodzieżowego czy też sypialni

  • podświetlenie lustra w standardzie. 

  pixel