Meble biurowe Ada

( ilość produktów: 19 )

 

 

  Kolekcja mebli Ada to seria bardzo eleganckich, stylowych mebli, które idealnie sprawdzą się w biurze, domowym gabinecie, ale również salonie i pokoju młodzieżowym. Dzięki meblom Ada Twoje pomieszczenie będzie urządzone w sposób funkcjonalny i bardzo ponadczasowy.

  Ozdobna listwa okalająca fronty 

  Meble Ada sprawiają, że wnętrza nabiorą przytulności i profesjonalnego charakteru. Bryły z tej serii mają klasyczne kształty oraz ozdobną listwę, która okala fronty mebliKolekcja mebli Ada została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu funkcjonalności. Przejawia się to w praktycznym rozmieszczeniu przestrzeni użytkowej, co zapewnia zwiększoną powierzchnię do przechowywania przedmiotów. Meble cechują się prostą dekoracyjnością i funkcjonalnością każdej bryły, dzięki czemu doskonale będą służyć w każdym domu i biurze.

  Meble Ada cechują się wysoką jakością wykonania. Powstały z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Co ważne, decydując się na zakup mebli z tej serii, masz możliwość wyboru koloru brył spośród 20 dostępnych. 

  Regały, jakie tylko chcesz

  Na kolekcję składają się bardzo funkcjonalne i niezbędne w każdym biurze regały. Kolekcja Ada obejmuje zarówno regały zamknięte, regały otwarte, jak również regały półotwarte. W regałach otwartych umieścisz najpotrzebniejsze, bieżące dokumenty, które zechcesz mieć zawsze pod ręką. Regały zamknięte pozwolą natomiast na przechowywanie dokumentów archiwalnych, które będą potrzebne tylko od czasu do czasu. Regały narożne będą doskonałym, a co ważne funkcjonalnym uzupełnieniem każdego kąta we wnętrzu. 

  Idealne komody do biura 

  Wchodzące w skład kolekcji biurko, oprócz praktycznej szuflady i szafki, jest wyposażone również w półkę na klawiaturę oraz półkę na drukarkę

  Na system Ada składają się również komody różnych rozmiarów. Komody Ada wyposażone są w pojemne, praktyczne szuflady oraz zamykane szafki. Będą nie tylko bardzo funkcjonalnymi meblami, ale również będą doskonale pełnić funkcję ekspozycyjną. Na blatach komód można bowiem eksponować wszelkiego rodzaju ozdoby i dekoracje. Komody Ada sprawdzą się w wielu typach pomieszczeń: od salonu przez sypialnię po biuro czy domowy gabinet. 

  W skład serii Ada wchodzą również duże, zamykane szafy z półkami oraz szafy z drążkiem. Drążek pozwoli na powieszenie ubrań o różnej długości, a półki na uporządkowane przechowywanie ubrań poskładanych lub innych przedmiotów. 

  pixel