Tytan - Młot meble

( ilość produktów: 12 )

Szafa, witryna, stolik RTV Tytan w kolorze dębu stuletniego na tle jasnej ściany i białej podłogi.

Kolekcja mebli klasycznych Tytan odznacza się harmonią i prostotą. Tradycyjna linia brył o wyglądzie i fakturze drewna umożliwi aranżację salonu, sypialni i jadalni. Klasyczne meble Tytan dopasujesz do dowolnego wnętrza.

  Komoda, lustro, witryna Tytan w jasnym kolorze na tle białych ścian i podłogi. Meble w stylu klasycznym.

  Ponadczasowy design

  Prosta forma wzbogacona o fronty w typie ramiak i tradycyjne uchwyty - tak w skrócie można opisać klasyczne meble Tytan. Zajmują one wyjątkowo miejsce w świecie meblarstwa. Tradycyjny wygląd bowiem nigdy nie wyjdzie z mody. Stylowość mebli z kolekcji Tytan wydobywa kolor - dąb stuletni. Laminat w optyce 3D niebywale dobrze naśladuje fakturę i strukturę drewna. Ta z kolei idealnie prezentuje się w towarzystwie ornamentów na przeszklonych częściach witryn.

  Kolor drewna stuletniego w salonie

  Klasyczne meble Tytan występują w dwóch wariantach kolorystycznych: dębu stuletniego i jasnym san remo. To co łączy odmienne odcienie, to faktura imitująca naturalne drewno okraszone nierównomiernie rozłożonymi słojami i sękami. Oznacza to, że za korzystną cenę nabędziesz stylizowane meble, wyglądające jak drewniane.

  Witryna narożna ze zdobionym szkłem umożliwi maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Wraz z komodą, ławą i stolikiem RTV stworzysz kompletne zestawienie do salonu. Odcień dębu stuletniego wprowadza do wnętrza ponadczasową kolorystykę, a san remo przytulną atmosferę.

  Stylowe meble do sypialni

  Dwuosobowe łóżko Tytan w kolorze dębu stuletniego. Obok stoi szeroka szafa z lustrem.

  Centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko. To z klasycznej kolekcji mebli Tytan zachwyca ponadczasową formą. Powierzchnia spania 160x200 cm zapewnia wypoczynek dwóm osobom, a ozdobne wyższe wezgłowie umożliwia oparcie podczas czytania książki. Strefę przechowywania uzupełni stylowa szafa z lustrem. Nie dość, że pomieści wszystkie ubrania, to stylem nawiązuje do łóżka. 

  pixel