Meble młodzieżowe Nero

( ilość produktów: 45 )

Nero to kolekcja mebli młodzieżowych dedykowana szczególnie małym pokojom. Bryły z tej serii są niespotykanie funkcjonalne. Wyróżniają się niezwykłą stylistyką i niebywałą jakością. Z pomocą kolekcji Nero stworzysz modny pokój młodzieżowy, w którym każda rzecz znajdzie swoje miejsce. Sam pokój będzie zaś miejscem, w którym będzie się miło spędzać czas.

 

  Praktyczny półkotapczan 

  Nero to meble niezwykle uniwersalne. Możliwość wyboru dowolnej kolorystyki sprawia, że sprawdzą się w pokoju dziewczęcym, jak i chłopięcym. 

  Są nie tylko stylowe i modne, ale również bardzo funkcjonalne. Seria mebli Nero pomoże Ci w efektownej nauce czy pracy. Będzie pomocna podczas spotkań ze znajomymi, rozrywki, a także w czasie odpoczynku i snu. 

  Najlepszym przykładem funkcjonalności jest w przypadku serii Nero nowoczesny półkotapczan Nero. Jest on idealnym rozwiązaniem szczególnie dla małych mieszkań, w których każdy metr powierzchni ma znaczenie. Półkotapczan może w kilka chwil zmienić pokój do zabaw w wygodną, funkcjonalną sypialnię. Producent kolekcji Nero, którym jest firma Domel Meble, stworzyła półkotapczan w wersji otwieranej poziomo i pionowo. Dzięki temu, możesz wybrać wersję odpowiednią dla Ciebie. 

  Do nauki i pracy

  Kolekcję mebli Nero tworzą również nowoczesne biurka z regałami. Czy różnią się od standardowych biurek? Oprócz tradycyjnego blatu posiadają pojemne szuflady, szafkę, wnękę i otwartą półkę. Jest więc meblem pakownym, który pomieści wszystkie przedmioty i akcesoria potrzebne do nauki i pracy.

  Jeśli wolisz natomiast tradycyjną formę biurka, producent kolekcji Nero przygotował dla Ciebie zwykłe, a zarazem niezwykłe biurko wyposażone w szufladę oraz praktyczny schowek znajdujący się pod blatem biurka

  Strefa garderobiana

  A, że pokój nastolatka to nie tylko strefa nauki i odpoczynku, w pokoju młodzieżowym musi znaleźć się również miejsce na ubrania. Doskonale spełnią te funkcję szafy z drążkami i półkami oraz regały i komody. 

  Schowki i dodatkowe półki 

  Różnorodne kombinacje zestawień brył pozwalają każdemu na organizację swojej przestrzeni według własnych upodobań i potrzeb.
  Nero posiada szereg atutów pozwalających na lepszą organizację. Dodatkowe szuflady, półki w łóżkach oraz schowki w biurkach sprawiają, że meble są jeszcze bardziej funkcjonalne.

  pixel