Łóżka dziecięce połączone z meblościanką

( ilość produktów: 5 )

Szare łóżko piętrowe Ocar z biurkiem i szafą.

   Niebieskie łóżko piętrowe Ocar z biurkiem i szafą.

  Świat widziany z góry - łóżka na antresoli z biurkiem

  Łóżko Ocar w pokoju rodzeństwa to właściwy mebel na właściwym miejscu. Ze względu na to, że jest kompaktowy, nie zajmuje wiele miejsca. Mimo to, każde z dzieci może cieszyć się własną przestrzenią do wypoczynku, przechowywania i nauki. Jak to możliwe? Pod łóżkiem znajduje się szafa oraz biurko z pojemnymi kontenerkami. Każde z dzieci może cieszyć się prywatnością. Wystarczy, wybrać dwa piętrowe łóżka z wyżej wspomnianej serii. Pociecha na pewno ucieszy się, że może obserwować swój pokój z wysokości 180-ciu centymetrów.

  Białe łóżko piętrowe Ocar z biurkiem i szafą.

  Praktyczne łóżko Ocar do małego pokoju w różnych kolorach

  Łóżko z meblościanką nie zajmie wiele miejsca. Dlatego też jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniu o niewielkim metrażu. Długość całkowita mebla to jedyne 258 cm. Już słyszę w uszach głos: "Przecież to prawie 3 metry". Biorąc jednak pod uwagę, że w jednym meblu znajdziesz miejsce na ubrania, podręczniki, przybory szkolne i strefę do nauki, to naprawdę niewiele.

  Pod łóżkiem znajduje się dwudrzwiowa szafa, w której dziecko przechowa swoje ubrania. Na przestronnym blacie o długości 140 cm z łatwością zorganizuje przestrzeń do nauki. Kontenerek z szufladami i szafka to miejsce, w którym schowasz podręczniki, zeszyty i przybory szkolne. Konstruktorzy łóżka do małego pokoju pomyśleli o wszystkim. Otwarcie przestrzeni nad blatem zapewnia okienko w bocznej płycie. Dzięki czemu dziecko podczas odrabiania lekcji czuje się swobodnie.

  Dobranie aranżacji do mebla ułatwia szeroki wybór kolorów. Łóżko piętrowe z biurkiem i szafą dostępne jest w pięciu odcieniach. Idealne tło dla każdego stylu stanowi szarość i biel. Dla lubiących się wyróżniać polecamy: zieleń, róż oraz błękit.

  Różowe łóżko piętrowe Ocar z biurkiem i szafą.

  Niezwykłe schowki w postaci schodów

  To właśnie to rozwiązanie czyni piętrowe łóżko z biurkiem i szafą wyjątkowym. Stopnie nie tylko umożliwią dostanie się do łóżka. Pełnią również funkcję pojemników na bieliznę i skarpetki. Do ich zawartości dostaniesz się w prosty sposób, ponieważ schowki wyposażono w prowadnice.

  Łóżka z materacem i stelażem w zestawie

  Twoje dziecko nie musi czekać z niecierpliwością do momentu, kiedy skompletujesz całe łóżko. W cenie bowiem otrzymasz mebel ze stelażem, składający się z elastycznych listw sprężynujących. Mocowanie na metalowej listwie jest niezwykle trwałym rozwiązaniem. Sprawny montaż stelaża zapewnia system click-clack.

  W komplecie z łóżkiem piętrowym z biurkiem i szafą otrzymasz materac piankowy o grubości 8 cm i wymiarze 80x200 cm.       

   

  pixel