Podwójne łóżka dziecięce i młodzieżowe Lola

( ilość produktów: 7 )

Podwójne łóżko młodzieżowe Lola szare.

Podwójne łóżka młodzieżowe Lola to bardzo praktyczny element pokoju nastolatka i dziecka. Różne wersje kolorystyczne umożliwią dopasowanie mebla do aranżacji. Łóżko ma dwa materace, które sprawdzą się w małym pokoju lub pokoju rodzeństwa.

  Podwójne łóżko dziecięce Lola różowe.

  Łóżko Lola z wysuwanym spaniem do pokoju rodzeństwa

  Mebel z dwoma materacami to idealne rozwiązanie w pokoju rodzeństwa. Powierzchnia górnego materaca wynosi 200x90 cm. Wysuwany materac ma 190x80 cm. Rozwiązanie tego typu zapewnia stworzenie strefy do wypoczynku i snu.

  Łóżko Lola przyda się również w pokoju jedynaka, który zaprosi na noc koleżankę lub kolegę. By zapewnić miejsce do spania gościowi, wystarczy jedynie wysunąć szufladę. Oznacza to, że nie musisz organizować dodatkowego materaca i szukać miejsca do jego przechowania.

  Stelaże i materace w komplecie z łóżkiem

  Twoje dziecko może spędzić noc w łóżku od razu po jego dostarczeniu. Jest to możliwe, dzięki temu, że dostarczamy je z materacami i stelażami. W cenie mebla otrzymasz dwa materace o wymiarach 200x90 cm oraz 190x80 cm. Obydwa wykonano z pianki o grubości 7 cm. Materiał ten daje odpowiednie podparcie ciała podczas snu. 

  Komfort podczas wypoczynku zwiększają stelaże zbudowane z elastycznych listw sprężynujących. Łatwy dostęp do materaca 190x80 cm zapewnia szuflada wysuwana na kółkach.

  Podwójne łóżko dziecięce Lola białe.

  Kolorowy zawrót głowy - różne odcienie łóżek dziecięcych Lola

  Rama łóżka dostępna jest w dwóch kolorach: białym oraz szarym. Obydwa kolory są na tyle uniwersalne, że świetnie komponują się z każdą dekoracją. Elementami kontrastowymi są szuflady występujące w: szarości, zieleni, różu, bieli oraz błękicie. Intensywne odcienie ożywiają mebel i wprowadzają pozytywną energię do wnętrza.

  Bezpiecznie materiały  

  Ramę podwójnego łóżka młodzieżowego Lola wykonano z drewna sosnowego. Pokrycie mebla farbą wodną zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej zabezpiecza dziecięce łóżko przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Szufladę zrobiono z trwałej płyty MDF.

  Zarówno drewno jak i płytę meblową z łatwością utrzymasz w czystości. Wystarczy w tym celu użyć jedynie zwilżonej ściereczki.

  pixel