Dwuosobowe łózka dziecięce Nino

( ilość produktów: 15 )

Dwuosobowe łóżko dla dziecka z materacem Nino.

  Łóżka dziecięce Nino spełniają szereg wymogów. Wykonane z najlepszych materiałów, wyróżniające się designem i bardzo praktyczne. Sprawdzą się zarówno w pokoju rodzeństwa, jak i jedynaka, który rozpoczyna przygodę z samodzielnym spaniem.

  Dwuosobowe łóżko Nino z materacami i stelażami.

  Kompletne dwuosobowe łóżka dla dzieci

  Łóżka z serii Nino wyposażono w dwa materace. Dzięki temu dopełnią niewielki pokój rodzeństwa. Każde z dzieci będzie miało własną strefę wypoczynku i snu. Mebel tego typu przyda się również, jeśli Twoja pociecha zaprasza na noc przyjaciółkę lub przyjaciela. Wtedy wystarczy tylko jedno pociągnięcie. Dolny materac umieszczono w szufladzie na kółkach. I tym sposobem dodatkowe miejsce do spania zorganizowane.

  Podwójne łóżko to świetnie rozwiązanie dla dziecka, które przeprowadza się z sypialni rodziców. Na wysuwanym materacu prześpi się rodzic, by towarzyszyć dziecku podczas trudniejszej nocy.

  Twoja pociecha od razu po dostarczeniu może cieszyć się kompletnym łóżkiem Nino. W cenie mebla otrzymasz stelaże i materace. Komfortowy sen zapewniają materace piankowe o powierzchni: 80x190 cm oraz 80x180 cm i grubości 7 cm. Stelaż składa się z elastycznych listw sprężynujących.

  Łóżko dla dzieci dwuosobowe z szufladą.

  Dodatkowe akcesoria - barierka zabezpieczająca

  Dwuosobowe łóżka dla dzieci Nino mają barierkę zabezpieczającą. Taki element na pewno uchroni dziecko przed upadkiem. Zaletą barierki w wyżej wspomnianym łóżku jest to, że jest demontowalna. Co więcej możesz założyć ją z lewej lub prawej strony. Dzięki czemu bez problemu ustawisz łóżko w pokoju dziecka.

  Barierka stylem nawiązuje do wezgłowia, dlatego też prezentuje się lekko i ładnie. Nie jest jedynie elementem zapewniającym bezpieczeństwo.

  Podwójne łóżko Nino w różnych kolorach

  Bazę łóżek stanowi drewniana rama dostępna w kolorze: szarym, białym oraz naturalnej sosny. Do wyboru masz szuflady dostępne aż w pięciu odcieniach. To w sumie dajże aż 15 wariantów kolorystycznych.

  Biała część dwuosobowego łóżka dla dzieci ciekawie kontrastuje z intensywnym różem, zielenią czy błękitem. Kolorowe akcenty ożywiają pokój i wprowadzają energię. Jeśli zależy Ci na lekkim i spokojnym wnętrzu do białej ramy, dobierz szufladę w tym samym kolorze.

  Naturalna sosna to bardzo modna propozycja. Kolor ten jest pewnym kompromisem. Rodzice uwielbiają neutralne, ciepłe odcienie. Bezsprzecznie wprowadzają do wnętrza domowy klimat. Dziecko może połączyć sosnową ramę z niebieską lub szarą szufladą.

   

  pixel