Łóżka z wysuwanym spaniem Dave

( ilość produktów: 5 )

Łózko Dave z wysuwanym materacem szare.

Marzysz o łóżku, które wygląda jak kanapa? Nie chcesz iść na kompromis. Mimo wszystko chcesz wypoczywać jak na łóżku z materacem? Łóżko z wysuwanym spaniem Dave to mebel o kilku - bardzo praktycznych twarzach.

  Łóżko Dave z wysuwanym spaniem białe.

  Jeden mebel o kilku funkcjach

  Łóżko z wysuwanym spaniem Dave sprawdzi się w pokoju młodzieżowym i domowym biurze. Dzięki poduchom, o które możesz się oprzeć, pełni funkcję wygodnej kanapy. Wystarczy je zdjąć i do dyspozycji masz przestrzeń do spania o wymiarze 90x200 cm. Mebel to idealne rozwiązanie w pokoju rodzeństwa. W wysuwanej na kółkach szufladzie kryje się drugi materac. Wymiar dodatkowego miejsca do spania to 80x190 cm.

  Jak się okazuje nie ma rzeczy niemożliwych. W łóżku Dave została wykorzystana nawet najmniejsza przestrzeń. Pod stelażem w wysuwanej szufladzie znajduje się schowek o wysokości 10 cm.

  Łóżko z wysuwanym spaniem Dave z materacem.

  Łóżko dwuosobowe wysuwane Dave z materacami

  Wiemy, z jaką niecierpliwością dzieci czekają na upragniony mebel. By Twoja pociecha mogła od razu cieszyć się kompletnym łóżkiem, w cenie otrzymujesz stelaże i materace.

  Elastyczne stelaże zrobiono z drewna brzozowego. Listewki odpowiednio podpierają materac. Dzięki temu posłuży on Twojemu dziecku wiele lat. Giętkie żeberka wykończono plastikowymi uchwytami. Są one mocowane do solidnej metalowej listwy.

  Materce o wymiarze 90x200 cm oraz 80x190 cm i grubości 7 cm wykonano z pianki hipoalergicznej. Utrzymanie pokrowców w czystości zapewniają zamki błyskawiczne.

  Cechy łóżka Dave

  • Solidna rama z drewna sosnowego.
  • Wiele wersji kolorystycznych.
  • Schowek na drobne przedmioty.
  • Łóżko z funkcją sofy.
  • Polski producent.
  • Łóżko z wysuwanym spaniem o powierzchni: 90x200 cm oraz 80x190 cm.

   

  pixel