Meble Simi do pokoju młodzieżowego

( ilość produktów: 11 )

Kolekcja mebli Simi od producenta Lenart została stworzona z myślą o dzieciach i nastolatkach. Z jej pomocą kompleksowo urządzisz pokój młodzieżowy.

Ozdobny biały dekor 

Simi to nowoczesne i oryginalne meble do pokoju młodzieżowego. Zostały wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej. Każda z brył z tej serii posiada biały dekor stanowiący obramowanie dla pozostałych części mebli. Fronty oraz większa część korpusów mają kolor Hikora naturalna, a więc ciepły odcień drewna. Takie połączenie kolorów sprawia, że w pomieszczeniu będzie przytulnie

  Dla dziewczyn i chłopców 

  Dekorację mebli Simi stanowią metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Są one dość duże, mają kształt spłaszczonej elipsy. Krawędzie mebli wykończone są trwałym obrzeżem ABS. Zwiększa to ich odporność na uszkodzenia oraz sprawia, że nie są ostre, ale bezpieczne. Meble Messi, ze względu na swój uniwersalny charakter, będą pasować zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. 

  Praktyczne i funkcjonalne

  Na kolekcję składają się meble niezbędne do życia każdego nastolatka. Z ich pomocą stworzysz wszelkie potrzebne strefy w pokoju młodzieżowym: strefę snu, nauki i garderobianą.

  Strefę snu pomoże Ci zaaranżować łóżko Simi, wyposażone w materac i pojemnik na pościel oraz szafka nocna. Strefa garderobiana będzie doskonale funkcjonować dzięki szafie większej bądź mniejszej. Obie wyposażone są w drążki na wieszaki oraz praktyczne półki. Strefę nauki stworzy natomiast biurko i regał. W pokoju młodzieżowym przyda sie również pojemna komoda z blatem na wyeksponowanie ozdób oraz półka ścienna. 

  pixel