Kup na raty
Łatwy zwrot towaru



Nowoczesny regał Finezji to praktyczny mebel, który przyda się wszędzie tam, gdzie przechowujemy różne przedmioty lub akcesoria dekoracyjne. Jest to regał dzielony tak więc pozwala zachować porządek w przechowywanych na nim książkach, czy dokumentach.
Regał dąb sonoma to piękna kolorystyka, która świetnie sprawdzi się w różnorodnych stylizacjach wnętrz. Jest to niezwykle uniwersalne wybarwienie. Prezentowany regał charakteryzuje się swoją prostą formą, ale jednocześnie jest bardzo elegancki. Wyposażony w szuflady, w których przechowywać można drobiazgi. Wykonany precyzyjnie i solidnie.
Regał pochodzi z kolekcji mebli Finezji. To szeroki wybór praktycznych brył, które sprawdzą się w rozmaitych aranżacjach, zarówno w domu, mieszkaniu, jak też w biurze.
Meble wysyłane są na palecie w paczkach. Przeznaczone do samodzielnego montażu.
Widoczne na zdjęciach kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych.
Podana cena nie zawiera elementów dekoracyjnych, które widoczne są na zdjęciach.
Wysokość [cm]: | 145 |
Szerokość [cm]: | 110 |
Głębokość [cm]: | 31 |