Szezlongi

( ilość produktów: 6 )

Z królewskich dworów do nowoczesnych salonów

Szezlong to elegancki mebel wypoczynkowy, kojarzony z luksusowymi dworami i bogato zdobionymi pałacami. Choć ten rodzaj mebla ma już za sobą setki lat, to z całą pewnością można powiedzieć, że przetrwał próbę czasu. Dowodem na to jest fakt, że pojawia się on w wielu współczesnych wnętrzach. Mało tego w ostatnich latach nowoczesne szezlongi stają się coraz popularniejsze i pięknie zdobią salony, sypialnie, a nawet pokoje młodzieżowe.

  Zelony szezlong welurowy na nóżkach

  Szezlong zamiast fotela?

  Często szezlong określany jest jako długi fotel z leżanką lub coś pomiędzy fotelem, a sofą. Mebel w porównaniu do fotela jest jednak lepiej przystosowany do odpoczynku. Wyposażony w podłużną leżankę i wyprofilowane oparcie pozwala na komfortowy relaks w pozycji półleżącej i leżącej. Możesz więc spokojnie wyprostować zmęczone nogi podczas czytania ciekawej książki czy oglądania ulubionego serialu. Często tapicerowane szezlongi zaopatrzone są także w boczne oparcie z miękką poduszką, które ułatwia znalezienie najwygodniejszej pozycji. Co tu dużo mówić. To mebel idealny do odpoczynku w każdym domu. 

  Szerokie możliwości aranżacyjne

  Być może zastanawiasz się jak efektownie wkomponować szezlong do swojego pomieszczenia. Szezlongi welurowe na nóżkach pięknie zaprezentują się w wielu stylach aranżacyjnych, począwszy od glamour, loft, aż po styl nowoczesny czy klasyczny. Szezlongi tapicerowane miękką tkaniną dodają wnętrzu luksusowy charakter. Co ważne ten wyjątkowy mebel świetnie komponuje się z sofami, tapczanami i tradycyjnymi fotelami z podłokietnikami. Jest to również świetna opcja na rozbudowanie swojego narożnika o dodatkową powierzchnię do odpoczynku. Szezlongi pełnią wówczas funkcję mebli modułowych. Powiększ swoją strefę wypoczynku o komfortowe szezlongi do pokoju dziennego i ciesz się każdą chwilą relaksu.

  pixel