Fotele typu muszelka

( ilość produktów: 12 )

Fotele typu muszelka znów na topie

Moda ma to do siebie, że lubi po pewnym czasie wracać. Fotele w kształcie muszli ponownie wróciły na salony i doskonale prezentują się w wielu aranżacjach. Designerskie meble wyróżniające się oryginalną bryłą świetnie zaprezentują się w stylu glamour, new scandi, loftowym, francuskim i oczywiście retro. Szykowne fotele w kształcie muszli dodadzą wnętrzu elegancji, a dzięki oryginalnej formie będą ciekawym urozmaiceniem każdego pomieszczenia. 

    Stylowe fotele w kształcie muszelki 

    Fotel muszelka często nazywany jest fotelem klubowym. Okrągłe, głębokie siedzisko z charakterystycznym oparciem w kształcie muszli nie tylko wygląda unikatowo, ale jest także bardzo wygodne. Szykowne pionowe pikowania na oparciu dodają konstrukcji elegancji. Fotele typu muszelka wyposażone są w miękką piankę obitą przyjemnym w dotyku materiałem o aksamitnej strukturze. Ciepła tapicerka welurowa doskonale sprawdzi się podczas odpoczynku, a także trakcie wizyt gości.

    Mogłoby się wydawać, że tego typu fotel z dużym siedziskiem wygląda masywnie. Nic bardziej mylnego. Muszelkowe siedzisko zamontowane na zwężanych nóżkach wygląda zaskakująco lekko i zgrabnie. Na uwagę zasługuje także stonowana kolorystyka, która pasuje do większości współczesnych wnętrz. Wybierz swój ulubiony kolor.

    pixel