Łóżka trzyosobowe

( ilość produktów: 1 )

łóżko trzyosobowe piętrowe z wysuwanym spaniem

Łóżka piętrowe trzyosobowe - dla kogo?

Łóżka trzyosobowe to, jak wskazuje sama nazwa, łóżka przeznaczone dla trzech osób. Dedykowane są w szczególności dzieciom oraz nastolatkom. Świetnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Będą idealnym rozwiązaniem dla dzieci dzielących ze sobą pokój, a więc np. dla trójki rodzeństwa. 

  trzyosobowe łóżko piętrowe szare

  Łóżka piętrowe 3 osobowe

  Łóżka trzyosobowe mają zazwyczaj postać łóżek piętrowych z drabinkami. Jeśli poszukujesz własnie takich łóżek, zobacz koniecznie trzyosobowe, trzypiętrowe łóżka Tedro. Powierzchnia spania na każdym z trzech poziomów wynosi 200x90 cm. Łóżka piętrowe trzyosobowe Tedro to drewniane łóżka dziecięce i młodzieżowe wykonane z drewna sosnowego. Co więcej, trzyosobowe łóżka Tedro dostępne są w 4 opcjach kolorystycznych do wyboru: białym, szarym, jasnoszarym oraz w kolorze naturalnej sosny. Będą idealne w wysokich pomieszczeniach. 

  Trzyosobowe łóżka wysuwane

  Trzyosobowe łóżka mogą występować również w wersji z wysuwanym spaniem. W praktyce oznacza to, że łóżko takie jest łóżkiem piętrowym z wysuwanym spaniem. Przykładem tego typu łóżka jest łóżko piętrowe z wysuwanym spaniem i szufladami Etapo. Sprawdzają się one w niższych wnętrzach. Dużym atutem łóżka trzyosobowego Etapo z szufladami jest występowanie w kilkunastu opcjach kolorystycznych do wyboru. 

  Zalety trzyosobowych łóżek

  Trzyosobowe łóżka wysuwane to praktyczne i funkcjonalne meble. Doskonale sprawdzają się w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz młodzieżowych. Łóżko trzyosobowe z szufladami pozwala na wygodne przechowywanie pościeli oraz innych rzeczy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które doceniają osoby mające mało miejsca do przechowywania.

  Trzyosobowe łóżko piętrowe z drabinkami to świetny wybór dla rodzin z trójką dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu każde dziecko ma swoje własne miejsce do spania. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. 

  pixel