Zmywarki

( ilość produktów: 2 )

Kto z Was wyobraża sobie życie bez zmywarki? Chyba tylko nieliczni. Zmywarka nie tylko bardzo ułatwia nam pracę w kuchni. Dzięki zmywarce oszczędzamy nie tylko czas, ale także energię i wodę. Wysokiej jakości i energooszczędne zmywarki znajdziecie wśród produktów z bogatej oferty naszego sklepu. 

   Zmywarki wolnostojące i do zabudowy 

   Wśród dostępnych w naszym sklepie Resmar.pl produktów znajdziecie zarówno zmywarki wolnostojące, jak i zmywarki do zabudowy. Sprzęty ADG do kuchni,  w tym zmywarki dostępne wśród naszego asortymentu, cechują się niskim zużyciem wody, co bez wątpienia jest jedną z największych zalet. 

   Wielozadaniowe zmywarki do naczyń

   To zmywarki wielozadaniowe. Posiadają m.in. funkcję pary SteamPower Pro, która pozwala np. wymyć dziecięce butelki. Wysoka klasa energetyczna B zmywarek pozwala oszczędzić na rachunkach. Ramię natryskowe blachy powoduje, że blachy są wyszorowane. Funkcja add+ pozwoli natomiast dokładać naczynia w trakcie zmywania. Zmywarki te posiadają antybakteryjne filtry, które eliminują nieprzyjemne zapachy. 

   Elektryczny wyświetlacz LED, w który wyposażone jest urządzenie, pozwala na intuicyjne sterowanie pracą zmywarki. Odpowiednia organizacja półek i rozmieszczenie kosza na sztućce, pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Funkcja Turbo drying zapewnia odpowiednią jakość suszenia naczyń. 

   W większości przypadków zmywarek dostępnych w naszym sklepie istnieje możliwość regulacji wysokości koszy. Zmywarki te są również wyposażone w funkcję oszczędności wody. Powoduje ona, że przy niepełnej zmywarce zużycie wody jest o 20 procent mniejsze. Funkcja aqua stop w automatyczny sposób odcina natomiast dopływ wody w przypadku wykrycia nieprawidłowości w pracy. Mycie strefowe oznacza oszczędność wody i energii. Zmywarki w naszym asortymencie posiadają również diody informujące o pracy urządzenia. Oprócz tego zmywarki dostępne u nas cechują się cichą pracą. Funkcja auto sprawia, że możliwe jest autodopasowanie do stopnia zabrudzenia. 

   pixel