Zlewy kuchenne

( ilość produktów: 313 )

czarny zlew granitowyGranitowe, stalowe, ceramiczne. Jednokomorowe z ociekaczem i dwukomorowe. Z baterią i dozownikiem na płyn. Białe, szare, złote i czarne. O czym mowa? O zlewach kuchennych dostępnych w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl. Mamy ich całe multum, więc bez problemu znajdziesz zlewozmywak idealny do swojej kuchni.

Po co zlew kuchenny?   

W każdej nowoczesnej kuchni znajduje się zmywarka. W żadnej kuchni nie obejdzie się jednak bez zlewu kuchennego. Umyjesz w nim nie tylko ręce przed posiłkiem, ale również naczynia, których do zmywarki nie zmieścisz lub po prostu do zmywarki włożyć nie możesz. 

 

biały zlew kuchenny

Jaki zlew kuchenny wybrać najlepiej? 

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego zlewu do swojej kuchni, producenci oferują przeróżne rozwiązania. Decydując się na zakup zlewozmywaka kuchennego, powinno się zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Każdy zlew kuchenny powinien wyróżniać się dużą higienicznością. Powinien być również zlewem o dużej twardości. Ważne jest też to, aby zlew był łatwy w utrzymaniu czystości. To oczywiście zaledwie namiastka cech, którymi powinien się wyróżniać każdy zlew kuchenny. 

Zlew stalowy ze szklanym blatem

Nowością, która zdobywa rosnącą popularność stanowią zlewy powstałe z połączenia stalowej komory oraz blatu ze szkła hartowanego. To połączenie dwóch materiałów o znakomitych właściwościach. Dzięki gładkiej i nieporowatej powierzchni, zlewy ze szklanymi blatami charakteryzują się wysoką higienicznością, która jest bardzo ważna w kuchni, gdzie wykonujemy prace kuchenne. Dużym atutem zlewów ze szklanymi blatami jest nowoczesny wygląd, dopasowany do innych elementów wyposażenia kuchennego, jak na przykład szklane okapy czy płyty ceramiczne.

Zlewozmywaki granitowe 

W naszej ofercie znajdziecie również zlewozmywaki granitowe. Do grupy tej należą m.in. zlewy Steingran powstałe z naturalnych surowców w postaci kwarcu, żywic polimerowych oraz wysokiej jakości dodatków utwardzających. Granitowe zlewozmywaki to nowoczesne wzornictwo. Wyróżniają się one również dużą twardością, trwałością i higienicznością. Zlewozmywaki te posiadają również duże, pojemne komory, zapewniające duży komfort użytkowania. 

Zlew kuchenny stalowy 

Do łask wracają również zlewy ze stali szlachetnej. Zlewozmywaki te charakteryzują się idealnie gładką, srebrzystą powierzchnią, higienicznością, prostotą w utrzymaniu czystości. Są również odporne na wysokie temperatury i proekologiczne. 

biały zlewozmywak kuchenny

Zlewy jednokomorowe z ociekaczem i dwukomorowe

Dostępne w naszej ofercie zlewozmywaki kuchenne to zlewy z ociekaczem, które pozwolą na odłożenie umytych naczyń. W zależności od tego, jakim metrażem dysponujesz w kuchni, możesz zdecydować się na zlew kuchenny dwukomorowy lub jednokomorowy.

Zlewy w różnych kolorach

Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów znajdziesz zlewy kuchenne w różnych kolorach. Zlewy w kolorze złotym, srebrnym, a nawet miedzianym to oczywiście tylko namiastka spośród szerokiej oferty w naszym sklepie. Oprócz nich znajdziesz u nas również zlewy w intensywnym odcieniu czarnego, zlewy beżowe i szare.

pixel