Okapy kuchenne

( ilość produktów: 2 )

czarny okap kuchenny tuba

Ciche i wydajne, pięknie zaprojektowane i w 100 procentach polskiej produkcji - między innymi tym cechują się okapy kuchenne dostępne w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl. To okapy designerskie, w modnej kolorystyce. Przypadną do gustu każdemu i sprawdzą się w każdej kuchni. 

Okapy kuchenne i czyste powietrze 

Jednym z najważniejszych sprzętów jest w każdej nowoczesnej kuchni okap kuchenny. To właśnie okap kuchenny ma za zadanie filtrować powietrze, usuwać niepożądane zapachy i uwalniać otoczenie od cząsteczek brudu i tłuszczu. Dzięki okapowi kuchennemu praca w kuchni przy płycie grzewczej jest komfortowa. Okapy nie tylko dbają o zdrowie domowników, ale chronią również meble przed zniszczeniem. 

  czarny okap kuchenny przyścienny skośny

  Zalety okapów kuchennych

  Okapy kuchenne dostępne w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl mają sporo zalet. Charakteryzuje je między innymi cicha praca oraz wysoka wydajność. Są energooszczędne oraz bezawaryjne na lata. Okapy kuchenne dostępne w ofercie naszego sklepu są wyposażone w dwa tryby: pochłaniacz i wyciąg. Oprócz tego cechują się nowoczesnym designem i szlachetnym wykonaniem. 

  Rodzaje okapów kuchennych 

  Jakie okapy kuchenne znajdziecie w naszej ofercie? Wśród dostępnych w naszym internetowym sklepie meblowym okapów znajdziesz 8 rodzajów tych sprzętów AGD. Najbardziej popularne są wśród naszych klientów okapy kominowe i okapy podszafkowe. Mamy też duży wybór okapów bezkominowych. 

  Zastanawiasz się, jaki okap kuchenny kupić i jak dobrać go do swojej kuchni? Dzięki szerokiemu wyborowi okapów w naszym sklepie, wybierzesz okap idealny dla Ciebie i Twojej kuchni. 

  okap tuba okrągły wyspowy niebieski

  Przyścienne okapy okrągłe i skośne

  Jeśli szukasz okapów przyściennych, zobacz koniecznie okrągłe i skośne okapy przyścienne.  Przyścienne okapy nie tylko designersko wyglądają, ale również cicho i perfekcyjnie pracują. Wpasują się one idealnie w przestrzeń między szafkami górnymi. Z uwagi na charakterystyczny wygląd okapy przyścienne nazywane są również okapami kominowymi. Okapy przyścienne okrągłe charakteryzują się owalnym kształtem i montażem na ścianie nad kuchenką lub płytą grzewczą. Mają postać foremnej tuby, która bezproblemowo wpasuje się w miejsce między szafkami górnymi. Okap przyścienny okrągły pasuje do nowoczesnej kuchni, w której liczy się dobry design i czyste powietrze. Niewielka średnica sprawia, że okap łączy w sobie smukłość oraz wydajność i skuteczność działania. 

  Marka oferuje również coraz bardziej popularne okapy wyspowe, okapy do zabudowy czy okapy teleskopowe. W ofercie producenta znajdują się również bardzo nowoczesne okapy blatowe z płytą indukcyjną.

  Okapy wyspowe i okapy tuby

  Okapy wyspowe to rozwiązanie dla osób posiadających w kuchni wyspę kuchenną. Gdy na wyspie kuchennej wyląduje płyta grzewcza – powinien się nad nią znaleźć okap wyspowy. Okapy wyspowe przybierają różną postać – są to smukłe okapy tuby, okapy w kształcie odwróconej litery T (tzw. T-Line), prostopadłościany lub formy, które na myśl przywodzą nowoczesne lampy. Ich cecha wspólna jest jedna – montaż do sufitu nad płytą grzewczą.

  biały okap podszafkowy do zabudowy

  Okapy podszafkowe 

  Okapy do zabudowy to inaczej okapy podszafkowe. To kompaktowe urządzenia, które montuje się w szafce lub dowolnej konstrukcji nad płytą grzewczą. Ich zaletami są niewielki rozmiar oraz dyskrecja – na pierwszy rzut oka okap jest bowiem niewidoczny. Elegancko licują się z dolną częścią szafki wiszącej. Okapy teleskopowe instaluje się podobnie jak wkłady do zabudowy na stałe. Jedyną różnicą jest to, że by uruchomić okap teleskopowy, należy wysunąć przedni panel (szufladę). Właśnie dlatego ich inna nazwa to okapy szufladowe. Gdy przedni panel jest wysunięty, zwiększa się powierzchnia filtrów metalowych, na których osadzają się cząsteczki brudu i tłuszczu. Przednia listwa widoczna od frontu okapu może być dopasowana do wystroju Twojej kuchni. 

  Nowoczesne okapy blatowe z płytą grzewczą

  Okapy blatowe łączą w sobie okap kuchenny z płytą grzewczą. Rewolucyjne połączenie wydajnego i cichego okapu z nowoczesną płytą grzewczą to odpowiedź na wysokie potrzeby współczesności. Okap pozostaje wbudowany w konstrukcję płyty w taki sposób, że jest praktycznie niewidoczny. Opary unoszące się nad garnkami i patelniami pochłaniane są natychmiast po wydostaniu się z nich. Okap blatowy może mieć formę prostokątnej szczeliny bądź okrągłego wentylatora. Zamontujesz go zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu.

  Akcesoria do okapów

  Marka oferuje również akcesoria do okapów takie jak: filtr węglowy, przedłużacz do turbiny, pilot do okapów, pokrętła, przedłużka dolna i górna, tłumnik absorpcyjny oraz zestaw naprawczy.  

  pixel