Baterie kuchenne

( ilość produktów: 143 )

Bateria kuchenna to obowiązkowe wyposażenie każdego zlewu kuchennego.  Wśród dostępnych w naszej ofercie baterii kuchennych znajdziecie nowoczesne, baterie wykonane ze stali szlachetnej, która gwarantuje wysoką trwałość oraz zerową zawartość ołowiu. Oznacza to, że te baterie kuchenne są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia. 

Baterie kuchenne stojące do zlewozmywaka 

Nowoczesne wzornictwo dopasowane do obecnych trendów - tym właśnie cechują się stojące baterie kuchenne dostępne w naszym sklepie internetowym. Są one odpowiedzią na potrzebę zaspokajania względów estetycznych oraz funkcjonalności urządzeń. 

Baterie kuchenne z długą, elastyczną wylewką 

Wśród oferowanych przez nas produktów każdy znajdzie kuchenną baterię zlewozmywakową odpowiednią dla swojego zlewozmywaka. W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl znajdziecie baterie zlewozmywakowe z wyciąganą wylewką, z wylewką gumową, wylewką sprężynową oraz baterie z ruchomą wylewką. 

Baterie z wyciąganą wylewką są idealne do mycia dużych naczyń. Wyciągany wąż wylewki umożliwia wygodne napełnienie wodą naczynia znajdującego się w zlewozmywaku oraz poza zlewozmywakiem. 

Bateria zlewozmywakowa z wylewką obrotową 360 stopni umożliwia swobodne użytkowanie. 

Gumowa, elastyczna wylewka baterii jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Dzięki giętkiej wylewce nie będziesz mieć problemu z dokładnym umyciem, nawet wielkich naczyń. 

Baterie zlewozmywakowe w różnych kolorach

Producenci baterii kuchennych oferują szeroki wybór kolorów baterii kuchennych. To między innymi ponadczasowa stal szlachetna, stal nano PVD w odcieniach złota i miedzi czy kolory odpowiadające zlewozmywakom granitowym. Jeśli chodzi o kolorystykę baterii kuchennych to są to również atrakcyjne zestawienia różnych kolorów w jednym produkcie takie jak np. czerń z dodatkiem złota. W nowoczesnych kuchniach doskonale sprawdzą się lakierowane baterie kuchenne w białym połysku oraz baterie kuchenne czarne. 

Baterie do zlewu łatwe w montażu

Baterie kuchenne dostępne w naszym asortymencie wyposażone są w system montażu QFix, co oznacza, że instalację baterii można wykonać bez użycia dodatkowych narzędzi - wystarczy przykręcić nakrętkę. System QFix oznacza też oszczędność czasu, a samo użytkowanie baterii to już sama przyjemność. 

Wśród szerokiego asortymentu naszego sklepu znajdziecie stojące baterie kuchenne, modele ścienne, baterie kuchenne natynkowe i baterie nablatowe. 

 

pixel