BMS - meble dziecięce

( ilość produktów: 61 )

Niskie szare łóżko w kształcie domku Domo w kolorowym pokoju.

Marka BMS specjalizuje się w tworzeniu łóżek dziecięcych i młodzieżowych. Na rynku obecna jest ponad 19 lat. Meble polskiego producenta wyróżniają się funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Do produkcji łóżek dla dzieci BMS stosuje drewno oraz wytrzymałą płytę MDF. Ciekawa stylistyka, różnorodna kolorystyka łóżek w połączeniu z solidnymi materiałami sprawia, że wyglądają świetnie w każdym dziecięcym pokoju.

Rozkładane łóżko Herkules szare na tle jasnej ściany.

Co wyróżnia łóżka dziecięce producenta BMS?

Zalety mebli polskiego producenta:

  • materiały najlepszej jakości: drewno oraz solidna płyta MDF,
  • łóżka idealne do pokoju dzielonego z rodzeństwem,
  • łóżka piętrowe dla dwóch, a nawet trzech osób,
  • funkcjonalne schowki,
  • modne łóżka w kształcie domku,
  • łóżka z szufladą lub wysuwanym materacem,
  • łóżka na antresoli z meblościanką.

 Nowoczesne białe łóżko piętrowe Casper.

Łóżka dziecięce i młodzieżowe w ofercie marki BMS

W ofercie wyżej wspomnianego producenta każdy znajdzie coś dla siebie. Rodzice wiedzeni troską o dziecko wybiorą łóżka drewniane malowane bezpiecznymi farbami. Dzieci zaś łóżka o fantazyjnym kształcie przypominającym domek. Jedni i drudzy z pewnością marzą o pojemnych meblach. Dodatkowe schowki w postaci wysuwanych szuflad lub schodów pozwolą na ukrycie skarbów i uporządkowanie przestrzeni.

Producent łóżek dziecięcych BMS nie zapomniał także o dzieciach, które dzielą pokój z rodzeństwem. Dla nich stworzono nowoczesne dwu- lub trzyosobowe łóżka dostępne w różnych kolorach. Szare łóżko młodzieżowe Herkules pokochają nastolatki. Powierzchnia spania 160x200 cm zapewni odpowiedni wypoczynek. Uniwersalna kolorystyka pozostanie niezmiennym punktem pokoju. Mimo tego, że upodobania nastolatka ciągle się zmieniają.

Różowe łóżko jak domek z okienkami w jasnym pokoju.

Od starszaka do nastolatka - modele łóżek

Łóżka dziecięce w kształcie domku prezentują się uroczo w każdym pokoju. Indywidualny charakter mieszkaniec pokoju nada za pomocą dodatków. Zwiewny materiał przeobrazi mebel w łóżko księżniczki. Świecących kul nie może zabraknąć w pokoju romantyka, a wiszących chorągiewek w sypialni przyszłego kierowcy rajdowego. Uniwersalna biel, szarość oraz odcień naturalnej sosny wpisze się w każdą aranżację. Mali zwolennicy szalonych kolorów również znajdą coś dla siebie. Łóżka w kształcie domku bowiem dostępne są w różu, zieleni i błękicie. 

Warto zaznaczyć, że łóżka dziecięce Domo producenta BMS wyposażono w materac. W opcji dostępna jest także pojemna szuflada, będąca idealnym schowkiem na różne drobiazgi.

 Łóżko piętrowe Casper szare ze schowkami w stopniach.

Drewniane łóżka młodzieżowe o powierzchni spania 90x200 cm dadzą odpowiedni komfort podczas snu. Prosta forma mebli nigdy nie wyjdzie z mody. Co więcej łatwo wkomponujesz ją w nawet najbardziej zwariowaną aranżację. Marzenie o funkcjonalnym łóżku młodzieżowym dopełnia szuflada. Tak, o tym też pomyślał producent BMS. Dlatego wiele modeli łóżek wyposażono w pojemnik na pościel.

Łóżka piętrowe  to rozwiązanie, które sprawdzi się w pokoju rodzeństwa. Dwuosobowe, a nawet trzyosobowe łóżka zapewnią wygodne miejsce do spania. Dzięki temu zaoszczędzicie również sporo miejsca. W łóżku piętrowym Casper zastosowano innowacyjne rozwiązanie. Do miejsca położonego najwyżej prowadzą schodki, które przy okazji pełnią funkcję szuflad. Łóżka dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

 Białe łóżko na antresoli Ocar z szafą i biurkiem.

Łóżka dziecięce i młodzieżowe z wysuwanym spaniem pomieszczą dwoje dzieci. Materac wyjmowany spod łóżka to element, który okaże się przydatny również podczas nocowania kolegi lub koleżanki. Co ciekawe dodatkową powierzchnię spania nie zamontowano kosztem rezygnacji ze schowka. Łóżko młodzieżowe dla dwóch osób wyposażono w szufladę z materacem i schowkiem.

Łóżko na antresoli z meblościanką to niekwestionowany numer 1 wśród modeli BMS. Do nietypowego łóżka piętrowego prowadzą schody. Nie są to zwykłe stopnie. Za kolorowymi frontami kryje się dodatkowa przestrzeń na drobiazgi. Zwieńczeniem niezwykle funkcjonalnego mebla jest łóżko z materacem o wymiarze 80x200 cm. W skład meblościanki wchodzi: dwudrzwiowa szafa, szafka oraz biurko z kontenerkiem.        

pixel