My Modern Home

( ilość produktów: 13 )

My Modern Home - designerskie meble do Twojego wnętrza

My Modern Home to polski producent ekskluzywnych mebli do nowoczesnych wnętrz. Tworzy on designerskie meble z najwyższej półki, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie. Meble My Modern Home znane znane są przede wszystkim z unikalnego wyglądu, wysokiej jakości wykonania oraz niebywałej funkcjonalności. 

Piękno każdej bryły tkwi w prostocie formy oraz odpowiednim dobrze materiałów. Solidne drewniane panele doskonale komponują się z metalowymi elementami wykonanymi ze stali malowanej proszkowo. W niektórych konstrukcjach zastosowany jest także wysokiej jakości beton architektoniczny UHPC. Stylowe meble do salonu, jadalni, przedpokoju czy sypialni zmienią Twój dom nie do poznania. Chcesz odświeżyć swoje wnętrze? Zobacz kolekcje My Modern Home.

 • Kolekcja Acan

  Acan

 • Kolekcja Modulo

  Modulo

 • Kolekcja Ferro

  Ferro

 • Kolekcja Buttler

  Butler

 • Kolekcja Bend

  Bend

 • Kolekcja Radius

  Radius

Potrzebujesz pomocy w wyborze ekskluzywnych mebli My Modern Home? 

Zadzwoń do nas!

  Białe meble do nowoczesnego salonu

  Powrót do korzeni - lite drewno to podstawa

  Drewniane meble od lat kojarzą się z niepodważalnym pięknem, elegancją i najwyższą jakością wykonania. Bez względu na rodzaj pomieszczenia czy też styl wnętrzarski, lite drewno wciąż zachwyca swoim urokiem i perfekcyjnie łączy klasykę z nowoczesnością. My Modern Home to meble wykonane z litego drewna dębowego, orzechowego oraz bukowego. Prosta nowoczesna forma oraz dbałość o najdrobniejszy detal sprawiają, że każda konstrukcja prezentuje się wyjątkowo.

  Nie możesz zdecydować się, które meble My Modern Home wybrać do swojego wnętrza? Zadzwoń do nas, doradzimy i odpowiemy na pytania. 

  Zadzwoń do nas!

  Meble My Modern Home to niezwykle świeże konstrukcje, które uczynią każde wnętrze miejscem absolutnie wyjątkowym.

  pixel