Szafy i zabudowy na wymiar

Szafy i zabudowy na wymiar

Zaprojektujemy i wykonamy

Chcesz mieć oryginalną, funkcjonalną szafę, która sprosta Twoim wymaganiom, ale masz problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu dla siebie? Zwróć się do nas, a my stworzymy mebel, z którego będziesz w pełni zadowolony. 

Unikalny charakter mebli na wymiar 

Wykonując szafy i zabudowy na wymiar, staramy się jak najlepiej dostosować mebel do Twoich indywidualnych preferencji, dlatego projektując go, odchodzimy od standardów i idziemy w stronę świeżych autorskich rozwiązań, dzięki którym możemy skuteczniej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Solidne i trwałe meble specjalnie dla Ciebie

Chcemy, aby nasze produkty dobrze służyły Ci przez lata, dlatego do ich budowy używamy najwyższej jakości materiałów. Starannie wykonane meble nie tylko cieszą oko, ale również są funkcjonalne. 

Zdaj się na naszego eksperta lub samodzielnie dobierz fronty

Nasi specjaliści czuwają nad jakością naszych mebli i z pewnością zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Możesz jednak samodzielnie wybrać wygląd swojej oryginalnej szafy, a nasz ekspert z chęcią pomoże i doradzi w sprawie doboru koloru, materiałów, czy poszczególnych elementów.

Przyjdź lub zadzwoń do nas

Przyjedziemy do Ciebie, by dokonać pomiarów, potem sporządzimy projekt, a następnie starannie go wykonamy.  

Wykonujemy meble na wymiar już 17 lat

Specjalizujemy się w tworzeniu mebli od wielu lat i wciąż idziemy naprzód z nowymi pomysłami, stale śledząc światowe trendy meblowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, estetyczne i nieszablowe rozwiązania oraz sprawną obsługę. 

Zaufaj nam, wiemy o meblach wszystko.

Resmar Team 

pixel