Nasze salony meblowe Meble Resmar

Planujesz odświezyć swój dom przed świętami? Planujesz remont, a może masz ochotę na małe zmiany w aranżacji swojego wnętrza? Zapraszamy do naszych salonów, gdzie znajdziesz meble w promocyjnych cenach dostępne od ręki! Dodatkowo do każdego zakupu za kwotę 1000 PLN otrzymasz bon o wartości 100 PLN! Przyjdź do salonu i dowiedz się więcej!

Planujesz remont kuchni? Szukasz kuchni na wymiar? Potrzebujesz fachowej pomocy?

Nasi projektanci pomogą Ci zrealizować Twoje marzenie o pięknej, funkcjonalnej kuchni. Dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą nasz salon do końca stycznia pomiar,projekt oraz wycena kuchni gratis a do tego zlew za 1 zł!

Gotowe meble, także dostępne od ręki

Przyjdź do salonu i sprawdź, meble dostępne u nas od ręki i na zamówienie. W Mielcu i Nisku czekają na Ciebie modne kolekcje mebli do salonu, sypialni, ale także do pokoju dziecięcego czy do kuchni. Znajdziesz też nowoczesne meble łazienkowe w doskonałych cenach. Narożniki w tkaninach w stonowanych i odważnych kolorach. Przyjdź i sprawdź. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Sprawdź, gdzie znajdują się nasze salony meblowe i zobacz ekspozycję na żywo!

Ponadto w naszych salonach meblowych w Nisku i Mielcu możesz umówić się z projektantem. Zaprojektujemy dla Ciebie meble "szyte na miarę", dostosowane do Twoich wnętrz, ale także do Twojego budżetu. Przyjdź i skorzystaj z profesjonalnych usług naszych doradców. Zamów meble na wymiar albo wybierz coś z oferty tysięcy modeli gotowych mebli oraz setek brył dostępnych od ręki.

Nasze salony znajdują się w następujących lokalizacjach:

pixel