Jak zmienić wystrój pokoju tanim kosztem? Mamy na to rozwiązanie

2022-04-12
Jak zmienić wystrój pokoju tanim kosztem? Mamy na to rozwiązanie

Uważasz, że wnętrze Twojego mieszkania wymaga odświeżenia? Nie ma jednak mowy o remoncie, gdyż wiąże się to ze zbyt dużym wysiłkiem, a do tego jest to dość kosztowne przedsięwzięcie? Pokażemy Ci więc, jak zmienić wystrój pokoju tanim kosztem. Być może przedstawione przez nas metody staną się rozwiązaniem Twojego problemu.

okrągłe lustro tapicerowane

Jak zmienić wystrój pokoju tanim kosztem?

Czy wiesz o tym, że nawet drobne zmiany mogą całkowicie odmienić nastrój panujący w pomieszczeniu? Pokazując Ci, jak zmienić wystrój pokoju tanim kosztem, chcielibyśmy więc skupić się właśnie na tym. Metamorfoza mieszkania nie musi opierać się na dużym remoncie. Zdecydowanie prościej jest sterować aranżacją za pomocą dodatków – ich szeroki wybór czeka na Ciebie np. w naszym sklepie. Na pustej ścianie możesz umieścić ozdoby ścienne lub efektowny zegar. Taki zabieg wzbogaci aranżację. Dobrym pomysłem jest też powieszenie lustra. Dodatek ten sprawia, że pomieszczenie staje się przytulniejsze i lepiej doświetlone. Wbrew pozorom nie jest to produkt zarezerwowany tylko i wyłącznie do łazienki. Swoje zastosowanie znajdzie również w salonie, przedpokoju, na korytarzu, a nawet w sypialni. Wystarczy jedynie odpowiednio dopasować rodzaj lustra. Oczywiście dodatki mogą być też inne. Ostatecznie wszystko zależy od Ciebie.

złota lampa wisząca

W naszej ofercie mamy naprawdę spory wybór artykułów uzupełniających. Z całą pewnością znajdziesz więc coś, co wpisze się w Twój gust. Zmień zasłony, poduszki i inne dekoracje. Możesz także pobawić się oświetleniem, np. ustawiając na komodzie lampkę nocną lub nawet decydując się na lampę stojącą. Tego typu zabiegi naprawdę mocno wpływają na nastrój. Mimo wszystko nie zapominaj jednak o spójności. Najbezpieczniej jest wybierać dodatki w jednej kolorystyce i stylu. Nie przesadzaj również z ich ilością. Obecnie najbardziej ceniony jest minimalizm.

Zmian możesz dokonać także w przypadku mebli

Oczywiście nie chodzi tutaj o to, aby od razu wymieniać wszystkie meble. Mamy świadomość tego, że nie jest to mały wydatek, dlatego jeśli chcesz zmienić wystrój pokoju tanim kosztem, kompletnie się to nie sprawdzi. Nie oznacza to jednak, że meble nie mogą mieć w tym swojego udziału.

biała toaletka z szufladami na złotych nóżkach

Jeśli znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja, to możesz np. zmienić ich ustawienie. Być może okaże się, że sofa znacznie lepiej prezentowałaby się w miejscu stołu, a komodę należy umieścić na przeciwległej ścianie. Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem i pozwala Ci na to metraż, to możesz też pomyśleć o dodaniu czegoś nowego. Może to być np. wygodny fotel w kontrastującym kolorze, pufa, konsola lub w przypadku sypialni – skrzynia na pościel.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel