Black Friday 2022 - dlaczego warto czekać na ten dzień?

2022-11-21
Black Friday 2022 - dlaczego warto czekać na ten dzień?
Jest taki jesienny piątek, który podnosi emocje sprzedawców i klientów. Wiele osób wyczekuje z niecierpliwością tego dnia i już tupie nogami, bo nadchodzą najlepsze w całym roku okazje. Chodzi oczywiście o coraz popularniejszy Black Friday, czyli Czarny Piątek. To zdecydowanie najlepszy czas na zakupy. Sprzedawcy na całym świecie szykują najlepsze promocje i wyprzedaże, dzięki którym możesz kupić naprawdę świetne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. My także mamy dla Ciebie super okazje, dzięki którym kupisz wyjątkowe meble w niezwykle niskich cenach. 

Skąd się wziął Czarny Piątek?

Black Friday pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest dniem rozpoczęcia zakupów przedświątecznych. Początkowo to właśnie za oceanem w ostatni piątek listopada trwało największe szaleństwo przedświątecznych zakupów. Obecnie, klienci kupują produkty i prezenty na święta dużo wcześniej, jednak nadal promocje z okazji Czarnego Piątku są najkorzystniejsze. Warto więc z niektórymi zakupami poczekać właśnie na ten dzień. 

Kiedy będzie Black Friday w 2021 roku?

W tym roku Black Friday wypada 25 listopada. W Polsce co prawda szaleństwo zakupów nie osiąga takich rozmiarów jak w USA, jednak z roku na rok widać rosnące zainteresowanie tym wydarzeniem. Co roku w naszym kraju można znaleźć niezwykłe "perełki" w super cenach.

Z okazji Black Friday można kupić świetnej jakości produkty w bardzo niskich cenach. To ogólnoświatowe święto zakupów i szansa na duże oszczędności. 

  

Warto tu też zaznaczyć, że Czarny Piątek nie jest "wietrzeniem magazynów". Producenci nie pozbywają się wtedy towarów, które im zalegają, ale szykują świetnej jakości produkty w bardzo obniżonych cenach. To nie lada gratka dla miłośników zakupów i łowców okazji. 

  

Black Weekend i Black Week, czyli okazje nie tylko w Piątek

Wiele firm decyduje się przedłużyć święto zakupów o jeszcze kilka dni. Nasz internetowy salon meblowy Resmar.pl dołączył do ich grona. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka dni świetnych promocji. To duża wygoda, ponieważ nie musisz wtedy czatować na konkretny dzień, ale na spokojnie wybrać inny dzień tygodnia. 

Przygotuj się na super okazje

W większości przypadków zakupy z okazji Black Friday są po prostu szybkie. Produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego warto wcześniej przygotować się do zakupów i przejrzeć asortyment danego sklepu. Tak, to kosztuje trochę czasu, ale naprawdę warto, gdyż w ten sposób możesz wiele zaoszczędzić. Zobacz, co Ci się podoba i zapisz sobie na kartce czy w zakładkach. Dużą wygodą są teraz zakupy on-line, które pozwalają w wolnej chwili zobaczyć, co fajnego szykują producenci. 

 

Żyjemy w ciekawych czasach, więc w roku 2022 z pewnością dominować będą zakupy przez internet. Sklepy stacjonarne także mają bardzo przeceniony towar, co szczególnie docenią Ci, którzy lubią na własne oczy zobaczyć i dotknąć produkt, który chcą kupić. 

Już teraz możesz zapoznać się z naszą ofertę, by przygotować się na mega okazje. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony promocyjnej Black Friday w sklepie meblowym Resmar.pl

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel