Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo danych

Dane osobowe, które przekazują nam Państwo podczas rejestracji i w procesie zamówienia przetwarzane są przez firmę Meble Resmar z siedzibą Nienadówce 164.

Dane gromadzone są w celu prawidłowej realizacji zamówienia, jak również do wysyłania informacji promocyjnych do Klientów, którzy wyrazili na to zgodę.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926) każdy zarejestrowany Klient ma możliwość wglądu w swoje dane oraz ich zmianę.


Bezpieczeństwo transakcji

W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Kupujący ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną, nieuszkodzoną i nieużywaną zawartością oraz z dowodem zakupu.

W przypadku zwrotu towaru w powyższym trybie Kupujący jest obciążony kosztami transportu dostawy i odesłania zamówienia zgodnie z cennikiem danego spedytora. Data wysłania nie może przekroczyć 10 dni od daty doręczenia towaru kupującemu.
Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dane i numer konta na jakie mamy zwrócić zapłatę.

Zwrot należności następuje w ciągu 10 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania przez sprzedawcę przesyłki.

pixel