10 rat 0%

Tutaj znajdziesz aktualne promocje związane z zakupami ratalnymi

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie, myślisz o zmianach w kuchni, pragniesz kupić pojemną szafę do sypialni lub marzysz o innych meblach do swojego domu, ale nie masz gotówki, poniższe rozwiązania przypadną Ci do gustu. Wybierz raty najwygodniejsze dla Ciebie, dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

10 rat 0%

To doskonała propozycja, aby nie obciążać domowego budżetu jednorazowym wydatkiem. Nie ponosisz dodatkowych kosztów rat. Możesz odmienić swoją kuchnię albo sypialnię rozkładając koszt mebli na 10 wygodnych rat.

To idealne rozwiązanie także na zakupy na Święta. Spraw bliskim prezenty, które sprawią im prawdziwą radość. Fotel bujany dla babci? Toaletka dla mamy? Wygodny fotel gamingowy dla nastolatka? Śliczne łóżko domek dla twojego dziecka? Fotel uszak na długie jesienne wieczory dla Ciebie? Wszystko to znajdziesz w sklepie meblowym online resmar.pl i za wszystko to zapłacisz w 10 wygodnych ratach.

(1) Propozycja 10 rat 0% ¹ :

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.08.2021 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 150 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 7.09.2021 r. do dnia 31.10.2021 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

Odroczona spłata o 3 miesiące. Zacznij płacić ratę kredytu dopiero po nowym roku! 

Marzą Ci się nowe meble do Twojego domu, ale chcesz poczekać z zakupem? Niepotrzebnie. Skorzystaj z odroczonych rat o 3 miesiące (2 + 1 standardowy). Już dziś mieszkaj tak, jak chcesz, a pierwszą ratę zapłać dopiero w nowym roku! Zadbaj o swoje samopoczucie w domu w długich miesiącach jesiennych i zimowych i spraw sobie wygodny fotel na długie wieczory. Zadbaj o swoją rodzinę i zasiądźcie tej jesieni przy nowym stole, przy którym codzienne kolacje będą po prostu smakowały lepiej, a Święta będą jeszcze piękniejsze.

Zapewnij sobie i swojej rodzinie ten komfort już dziś, a spłatą rat zajmiesz choćby dopiero w nowym roku.

 

Jak kupić na raty?

O tym, jak proste jest kupowanie na raty w naszym sklepie internetowym resmar.pl dowiesz się, klikając tutaj >>

Informacja:

Resmar sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Resmar sp. z o.o.

pixel